Firmamız, Tecrübesi ile CCTV GüvelikKameraAlarm Sistem ve Teknolojileri üzerine faaliyet göstermektedir.

Uzman kadromuzdan almış olduğumuz çözüm desteği ile dünyada sürekli gelişen teknolojiyi yakından takip ediyoruz. Ürün ve proje bazlı çözümlerimiz ile bireysel veya kurumsal müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutma hedefini yakalamış, yenilikçi düşüncelerimiz ile şirketimizi dünya çapında teknoloji şirketi olma yolunda şekillendirmeye çalışıyoruz.

Hakan Elektro hizmet kalitesini, müşterilerinden aldığı güven duygusundan yola çıkarak şekillendirir ve sonuç odaklı çalışmayı ilke edinmiştir. Vermiş olduğumuz hizmette bölgesel olarak lider olma vizyonumuzu ortaya koymayı hedefliyoruz.

Yangın İhbar Sistemleri, CCTV Kamera Sistemleri başta olmak üzere  Hırsız Alarm Sistemleri ve tüm bu çözümlerin entegrasyonu olmak üzere geniş bir hizmet yelpazesi sunan Şirketimiz, mekanın niteliği, yapısı ve büyüklüğü doğrultusunda projelendirme çalışması yapmakta ve o mekan için en uygun çözümleri hayata geçirmektedir.

Ürün tasarımı, üretimi, projelendirme, montaj, satış öncesi ve sonrası destek hizmetleri ile tam ve entegre çözümler sunmaktadır. İşletmelerin her boyuttaki ihtiyaçlarına ve bütçelerine uygun çözümler üretir. Sunduğu son teknoloji ürünler ile çözümlerin sürekli geliştirilmesi ve yeni sürümlerle desteklemesi nedeniyle rakiplerinden farklıdır.

Perakende sektöründe kayıpların en aza indirilmesine yönelik çözümlerinin yanı sıra mağaza performans yönetimine yönelik sistemleriyle de hizmet vermektedir. Uzun yıllardır perakende sektöründe geliştirdiği tecrübesi ve bilgi birikimi ile müşterilerinin ihtiyaçlarını müşterilerden önce fark eder ve buna uygun çözümler üretir. Kişiye, Kuruma, Konuma, Uygun Alternatifler Sağlar.